Przedstawiamy: Mastyks Vital - Double Action!

Przedstawiamy: Mastyks Vital - Double Action!

Bądź częścią ewolucji w stosowaniu mastyksu: Mastyks Vital - Double Action! Innowacyjna metoda poprawy zdrowia na dwóch frontach.

Mastyks Vital: Podwójne działanie - olej mastyksowy Chios i probiotyki

Nasze kapsułki Mastyks Vital COMBICAP w kapsułce łączą moc naturalnego oleju mastyksowego Chios z dobroczynnymi probiotykami, aby zapewnić organizmowi maksymalne wsparcie.

Olej mastyksowy

Znany ze swoich właściwości od wieków, olej mastyksowy z Chios jest teraz dostępny w łatwo przyswajalnej (i użytecznej) formie. Nie ma już potrzeby zakraplania kropli z dużej butelki oleju. Stworzony w oparciu o wielowiekową tradycyjną mądrość, olej mastyksowy Chios może być teraz spożywany bez wysiłku w wygodnej formie. Pożegnaj się z niechlujnym kapaniem z nieporęcznych butelek oleju.

Olej mastyksowy w Mastyks Vital

Precyzyjnie dozowany olej zamknięty w HPMC dla natychmiastowej dostępności.

Probiotyki

Probiotyki mogą wzmacniać florę jelitową, wzmacniać układ odpornościowy i wspomagać trawienie. Jakie probiotyki zawiera Mastyks Vital?

Lactobacillus plantarum i Lactobacillus rhamnosus

Są to bakterie probiotyczne, które są dobre dla prawidłowego wsparcia jelit, tj. ogólnego samopoczucia. Bakterie probiotyczne odgrywają istotną rolę w utrzymaniu zdrowia jelit, przyczyniając się do ogólnego dobrego samopoczucia.

Dzięki Mastyks Vital - Double Action nie musisz już wybierać między różnymi produktami - teraz możesz mieć to, co najlepsze z dwóch światów w jednym opakowaniu! Przestań iść na kompromis ze swoim zdrowiem i daj mu to, na co zasługuje.

Doświadcz mocy Mastyks Vital - Double Action dla zdrowszego życia!

Mastyks Vital: COMBICAP

Rewolucyjna kapsułka HMPC do jednoczesnego stosowania probiotyków i mastyksu. Ciągle słyszysz od nas, że nie zaleca się jednoczesnego przyjmowania probiotyków i mastyksu. Ponieważ mastyks ma właściwości antybakteryjne, przyjmowanie go w jednej kapsułce z probiotykami jest nonsensem.

Nadeszła zmiana w stosowaniu mastyksu!

Ale tak już nie jest: przedstawiamy COMBCAP - kapsułkę w kapsułce. Kapsułka jest wykonana w rewolucyjny sposób i jesteśmy z niej bardzo dumni. Łączy w sobie olej mastyksowy w kapsułce zewnętrznej i probiotyki w kapsułce wewnętrznej.

Wreszcie mogę przyjmować mastyks i probiotyki w jednej kapsułce
Jak działa kapsułka w kapsułce? Prosto, ale innowacyjnie:

  • zewnętrzna kapsułka zawiera olej mastyksowy, który rozpuszcza się w żołądku,
  • wewnętrzna kapsułka zawiera probiotyki, które rozpuszczają się w jelitach.
    Mastyks Vital

W ten sposób mastyks i probiotyki docierają do miejsca przeznaczenia bez mieszania się, tak jak w przypadku przyjmowania mastyksu w proszku z probiotykami w proszku w jednej zwykłej kapsułce.

Dlaczego warto stosować Mastic Vital: Double Action?

Mastyks Chios jest stosowany w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, a probiotyki w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania jelit.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z naszym zespołem, chętnie doradzimy: jak stosować mastyks? Które kapsułki Masticlife powinienem wybrać i dlaczego są one odpowiednie dla Ciebie?

  • info@masticlife.com

Często zadawane pytania

Czym są probiotyki i prebiotyki? Jak przyjmować je z mastyksem?

Probiotyki i prebiotyki są częścią zdrowej diety, ale mają różne działanie i funkcje w organizmie.

  • Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które wzmacniają florę jelitową.
  • Prebiotyki to niestrawne węglowodany, które służą jako pokarm dla tych pożytecznych bakterii.

Chcę przyjmować mastyks i prebiotyki: jaki suplement diety powinienem wybrać?

Jeśli chcesz stosować mastyks z prebiotykami, wybierz Mastyks+ Prebiotic (160 kapsułek). Kup Mastyks+ Prebiotic tutaj

Lub Mastyks Comfort (28 saszetek) - kup tutaj.

Mastyks+ Prebiotic (160 kapsułek) Masticlife

Jeśli chcesz wybrać i przyjmować mastyks i probiotyki, wypróbuj nasz nowy dodatek do rodziny suplementów gumy mastyksowej Masticlife: Mastyks Vital - Double Action. Kup Mastyks Vital tutaj.

Mastyks Vital: Double Action

 

Powrót do blogu

Wyróżniona kolekcja

1 z 4