Naturalne pasty do zębów bez fluoru. I z olejem mastyksowym z Chios!

Naturalne pasty do zębów bez fluoru. I z olejem mastyksowym z Chios!

Pasty do zębów z olejem mastyksowym Chios to naturalne pasty do zębów bez fluoru. Fluor, który zapobiega próchnicy zębów, jest zastąpiony naturalnymi składnikami, które zapobiegają próchnicy i kamieniowi nazębnemu (wraz z odpowiednią techniką szczotkowania zębów), odświeżają oddech i dbają o jamę ustną, dziąsła i zęby.

Dlaczego pasta do zębów bez fluoru?

Co oferuje pasta do zębów bez fluoru? Składniki pasty do zębów bez fluoru mogą odświeżyć jamę ustną. Produkty bez fluoru mogą fizycznie czyścić zęby i usuwać płytkę nazębną. Nawet jeśli pasta do zębów nie zawiera fluoru, może pomóc wybielić zęby.

Jaka jest wada pasty do zębów z fluorem?

W przypadku spożycia zbyt dużej ilości fluoru, fluor zawarty w paście do zębów staje się toksyczny. Nadmierne spożycie fluoru wiąże się ze stanem zwanym fluorozą zębów, który powoduje przebarwienia szkliwa zębów i może wskazywać, że reszta ciała jest również narażona na nadmierne działanie fluoru.

Naturalne pasty do zębów bez fluoru. Z olejem mastyksowym z Chios!

Mastic & herbs. Rozwiązanie dla skutecznej pielęgnacji zębów bez fluoru, bez niepożądanych chemikaliów. Pięć ekstra naturalnych past do zębów:

 1. Z dodatkowym mastyksem i organicznym rumiankiem
 2. Z mastyksem i naturalną mandarynką
 3. Z mastyksem i organiczną miętą

Również warianty dla dzieci

 1. Pasta do zębów dla dzieci z mastyksem i bananem
 2. Pasta do zębów dla dzieci z mastyksem i truskawkami

I płyn do płukania jamy ustnej

 1. Z mastyksem, stewią i miętą

Pasty do zębów i płyny do płukania jamy ustnej z olejem mastyksowym Chios i ziołami nie zawierają fluoru i nadają się również do stosowania homeopatycznego.

Dlaczego warto wybrać pastę do zębów bez fluoru z olejem mastyksowym?

Pistacia Lentiscus var. Chia - mastyks i pozyskiwany z niego olej mastyksowy: cud natury. Unikalna na skalę światową guma mastyksowa to naturalny produkt pochodzący z greckiej wyspy Chios. Jej działanie znane jest od czasów starożytnych. Przeczytaj więcej o gumie mastyksowej Chios i jej działaniu tutaj.

Badania naukowe wykazały, że mastyks Chios ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Badania kliniczne wykazały, że mastyks redukuje płytkę nazębną i znacząco zapobiega tworzeniu się nowej płytki nazębnej, a w połączeniu z dobrą higieną jamy ustnej zapewnia doskonałą kontrolę kamienia nazębnego, a także zapobiega próchnicy zębów.

Olejek mastyksowy przyspiesza gojenie się owrzodzeń jamy ustnej i zapobiega zapaleniu jamy ustnej i infekcjom jamy ustnej dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Olejek mastyksowy zapewnia przyjemny i długotrwały świeży oddech. Ma nawet pewne właściwości łagodzące ból, jeśli zęby są dotknięte próchnicą.

Mastic & herbs: Pasta do zębów z mastyksem i organicznym rumiankiem

Pasta do zębów z czystym olejem mastyksowym z Chios i organicznie uprawianym rumiankiem. Pasta nie zawiera:

 • fluoru
 • SLS
 • parabenów
 • sztucznych słodzików
 • alkoholu etylowego

Jednak fluor zazwyczaj dostaje się do organizmu poprzez wodę i żywność. Pasta do zębów nie zawiera pirofosforanu sodu (składnika przeciw kamieniowi nazębnemu), ponieważ może on powodować nadwrażliwość zębów. Nie zawiera również "triklosanu", który jest uważany za czynnik rakotwórczy. Oraz "laurylosiarczanu sodu".

Mastic & Herbs: naturalna pasta do zębów z mastyksem i organiczną miętą

Ta pasta do zębów zawiera czysty olej mastyksowy z Chios i organiczną miętę bez fluoru. Ma działanie wybielające. Zapewnia świeży oddech, zwalcza kamień nazębny i działa jako profilaktyka próchnicy. Łączy w sobie właściwości mastyksu (silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze) z właściwościami starannie dobranych specjalnych składników.

Pasta jest łagodna dla zębów, dziąseł i bakterii. Pasta do zębów z czystym olejem mastyksowym i organicznie uprawianą miętą zapewnia chłodny, świeży oddech, zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i próchnicy. Odpowiednia dla palaczy.

Dlaczego naturalna pasta do zębów z mastyksem i organiczną miętą jest odpowiednia dla palaczy?

Połączenie olejku mastyksowego Chios i mięty jest idealne dla palaczy. Dziąsła i zęby palaczy wymagają odpowiedniej pielęgnacji ze względu na szkodliwe substancje zawarte w dymie papierosowym.

Stosowanie pasty do zębów z olejkiem mastyksowym i miętą zapewnia świeży oddech, a zawarty w paście olejek mastyksowy dba o dziąsła. Jego właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne są idealne do pielęgnacji dziąseł dotkniętych dymem.

Ta pasta do zębów ma działanie wybielające. I nadaje się do homeopatii. I jak już napisano, idealna dla palaczy! Składniki są w 97,9% naturalne!

Ta pasta jest również wolna od: fluoru, SLS, parabenów, sztucznych substancji słodzących i alkoholu etylowego.

Ta specjalna pasta wybiela i wzmacnia zęby, zapobiega próchnicy, zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego, chroni i wzmacnia dziąsła, zabija bakterie i drobnoustroje!

Płyn do płukania ust z mastyksem, stewią i miętą

Dla pełnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej polecamy naturalny płyn do płukania ust z mastyksem, stewią i miętą. Płyn do płukania ust odpowiedni dla homeopatii. 98,5% naturalny produkt!

Płyn do płukania jamy ustnej nie zawiera:

 • fluoru
 • alkoholu
 • parabenów
 • cukru
 • Sacharyny
 • SLS
 • glikol propylenowy
 • i dodane konserwanty

Naturalna pasta do zębów dla dzieci z mastyksem i bananem, bez fluoru

Czysta, naturalna pasta do zębów dla dzieci z olejkiem mastyksowym z Chios o owocowym i przyjemnym bananowym smaku. Nie zawiera fluoru. Naturalna pasta do zębów o dobroczynnych właściwościach mastyksu w połączeniu z naturalnymi składnikami. Składniki w 98,2% pochodzenia naturalnego!

Ta pasta do zębów z serii "Mastic & Herbs" została opracowana specjalnie dla dzieci. Odpowiednia dla dzieci od 2 roku życia.

Skutecznie czyści zęby. Z pomocą mastyksu wzmacnia dziąsła, chroni pierwsze zęby przed próchnicą i płytką nazębną oraz zapobiega rozwojowi drobnoustrojów w jamie ustnej. Utrzymuje zęby białe, mocne, zdrowe i chronione.

Nie zawiera:

 • Fluoru
 • SLS
 • SLES
 • Parabenów
 • Glikol propylenowy
 • Sacharoza
 • i alkohol

Naturalna pasta do zębów dla dzieci z mastyksem i truskawkami

Naturalna pasta do zębów dla dzieci z olejkiem mastyksowym z Chios o owocowym i przyjemnym truskawkowym smaku. Dobroczynne właściwości mastyksu są połączone z wyborem naturalnych składników. Składniki w 98,2% pochodzenia naturalnego.

Pasta do zębów z serii "Mastic & Herbs" jest szczególnie odpowiednia dla dzieci w wieku od 2 lat. Skutecznie czyści zęby. Z pomocą mastyksu wzmacnia dziąsła, chroni pierwsze zęby przed próchnicą i płytką nazębną oraz zapobiega rozwojowi drobnoustrojów w jamie ustnej.

Utrzymuje zęby białe, mocne, zdrowe i chronione.

Nie zawiera:

 • Fluoru, SLS, SLES, parabenów, glikolu propylenowego, sacharozy i alkoholu.

Nietestowane na zwierzętach

Wszystkie te pasty do zębów nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Sprawdź naszą pełną gamę naturalnych past do zębów bez fluoru tutaj i wybierz tę, która jest dla Ciebie najlepsza.

Naturalne pasty do zębów bez fluoru. I z olejem mastyksowym z Chios!
Powrót do blogu

Wyróżniona kolekcja

1 z 4